2012/2013


PRIMER EQUIP

SEGONA CATALANA - GRUP 1

LA PLANTILLA

                               
PORTERS

     

         

            
JOAN SALA

 

 

MIQUEL COLLDECARRERA  
DEFENSES    

 

 

 
ARNAU FÀBREGA   LLUIS ARIMANY

 

 

GERARD CODINA
JOAN BOBI   ANIOL MASÓ

 

 

DAVID MARTÍ
MIGCAMPISTES    

 

 

 
NIL FÀBREGA   SERGI VILA

 

 

BERNAT JÍMENEZ
ÈRIC GALCERAN   JOAN CARRÉ

 

 

ALBERT RUDÉ
DAVANTERS    

 

 

 
MARC MAJADA   MIQUEL SOLER

 

 

JORDI GIL
ÒSCAR MOLINA   JORGE RODRÍQUEZ

 

 

JORDI DARNÉ
ENTRENADORS    

 

 

 
MANEL PUIGVERT   CARLES SUBIRANA

 

 

 
DELEGAT    

 

 

 
MIQUEL CLARET    

 

 

 

RESULTATS

Jornada

 

 

Resultat

1

CAMPRODON

BISBALENC   

2 - 1    G  

2

BASE ROSES

CAMPRODON

0 - 2    G  

3

CAMPRODON

BESCANO

1 - 4    P  

4

GIRONA B  

CAMPRODON

2 - 2    E  

5

CAMPRODON

BREDA

1 - 1    E  

6

ABADESSENC

CAMPRODON

1 - 2    G  

7

BANYOLES

CAMPRODON

3 - 0    P  

8

CAMPRODON

GIRONES-SABAT

3 - 1    G  

9

BLANES

CAMPRODON

1 - 1    E  

10

CAMPRODON

CAN GIBERT

1 - 4    P  

11

RIPOLL

CAMPRODON

3 - 2    P  

12

CAMPRODON

PALAFRUGELL

3 - 0    G  

13

VILAMALLA

CAMPRODON

0 - 4    G  

14

CAMPRODON

QUART

0 - 1    P  

15

ANGLES

CAMPRODON

0 - 6    G  

16

CAMPRODON

FORNELLS

2 - 0    G  

17

CALDES MALAVELLA

CAMPRODON

1 - 2    G  

18

BISBALENC

CAMPRODON

2 - 2    E  

19

CAMPRODON

BASE ROSES

2 - 0    G  

20

BESCANO

CAMPRODON

1 - 0    P  

21

CAMPRODON

GIRONA B

1 - 3    P  

22

BREDA

CAMPRODON

1 - 0    P  

23

CAMPRODON

ABADESSENC

3 - 1    G  

24

CAMPRODON

BANYOLES

4 - 2    G  

25

GIRONES-SABAT

CAMPRODON

3 - 2    P  

26

CAMPRODON

BLANES

1 - 1    E  

27

CAN GIBERT

CAMPRODON

3 - 1    P  

28

CAMPRODON

RIPOLL

4 - 2    G  

29

PALAFRUGELL

CAMPRODON

3 - 0    P  

30

CAMPRODON

VILAMALLA

4 - 2    G  

31

QUART

CAMPRODON

0 - 1    G  

32

CAMPRODON

ANGLES

1 - 2    P  

33

FORNELLS

CAMPRODON

1 - 0    P  

34

CAMPRODON

CALDES MALAVELLA

5 - 1    G  

CLASSIFICACIÓ

 

Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

BANYOLES

79

34

25

4

5

74

25

 

2

GIRONA B

78

34

25

3

6

102

25

 

3

CAN GIBERT

74

34

22

8

4

73

32

 

4

ABADESSENC

62

34

19

5

10

61

49

 

5

QUART

56

34

15

11

8

58

40

 

6

CAMPRODON

53

34

16

5

13

65

51

 

7

RIPOLL

52

34

16

4

14

60

58

 

8

BREDA

52

34

15

7

12

49

60

 

9

BESCANO

50

34

14

8

12

43

41

 

10

GIRONES-SABAT

42

34

12

6

16

63

77

 

11

VILAMALLA

42

34

12

6

16

45

51

 

12

BASE ROSES

41

34

11

8

15

47

53

 

13

ANGLES

38

34

10

8

16

49

76

 

14

BISBALENC

36

34

10

6

18

49

60

 

15

BLANES

35

34

10

5

19

41

58

 

16

CALDES MALAVELLA

32

34

7

11

16

43

68

 

17

PALAFRUGELL

21

34

5

6

23

32

86

 

18

FORNELLS

18

34

5

3

26

28

72


FILIAL - VILALLONGA DE TER

QUARTA CATALANA - GRUP 27

PLANTILLA

                           
JUGADORS    

 

 

 
MARC CASABLANCA            MARC CLÉ

 

 

MARC RIERA
SERGI JUNCÀ   FERRAN SALA

 

 

ANDRÉS BALLESTEROS
HAMZA AMMARI EL MA   FABIAN BENÍTEZ

 

 

IAXA SOLÀ
EDU COMA   JORDI ROSSIÑOL

 

 

RODRIGO QUINTERO
ESTEVE PLANA   CARLES GARRIGA

 

 

SERGI FERNANDEZ
ALEIX GORDILLO   MOHAMEDI ANSALKHIR

 

 

ABLALY TRAWALLY
JUAN GARCIA   RICARD BARROSO

 

 

 
ENTRENADOR    

 

 

 
PACO MOLINA    

 

 

 

RESULTATS

Jornada

   

Resultat

1

OLOT, AT

VILALLONGA DE TER

2 - 4    G  

2

CASTELLFOLLIT

VILALLONGA DE TER

3 - 0    P  

3

MONTAGUT

VILALLONGA DE TER

1 - 1    E  

4

VILALLONGA DE TER

OSOR

5 - 1    G  

5

VILALLONGA DE TER

SANT ROC OLOT

1 - 4    P  

6

VILALLONGA DE TER

SERINYA, C.F. "A"  

3 - 1    G  

7

VILALLONGA DE TER

SANT ESTEVE D'EN BAS

3 - 3    E  

8

LA CANYA

VILALLONGA DE TER

1 - 2    G  

9

VILALLONGA DE TER

BOSC DE TOSCA B  

2 - 2    E  

10

VILALLONGA DE TER

ARGELAGUER

2 - 3    P  

11

VILALLONGA DE TER

MAIA

2 - 1    G  

12

SANT MIQUEL CAMPMAJOR

VILALLONGA DE TER

2 - 3    G  

13

VILALLONGA DE TER

CELLERA

1 - 1    E  

14

SANT PRIVAT D'EN BAS

VILALLONGA DE TER

2 - 1    P  

15

VILALLONGA DE TER

LES PRESES B  

4 - 4    E  

16

SANTJOANENC

VILALLONGA DE TER

3 - 2    P  

17

VILALLONGA DE TER

Descansa  

-  

18

VILALLONGA DE TER

OLOT, AT

3 - 0    G  

19

VILALLONGA DE TER

CASTELLFOLLIT

6 - 3    G  

20

VILALLONGA DE TER

MONTAGUT

2 - 4    P  

21

OSOR

VILALLONGA DE TER

1 - 1    E  

22

SANT ROC OLOT

VILALLONGA DE TER

4 - 3    P  

23

SERINYA

VILALLONGA DE TER

4 - 2    P  

24

SANT ESTEVE D'EN BAS

VILALLONGA DE TER

1 - 4    G  

25

VILALLONGA DE TER

LA CANYA

2 - 0    G  

26

BOSC DE TOSCA B  

VILALLONGA DE TER

0 - 0    E  

27

ARGELAGUER

VILALLONGA DE TER

0 - 2    G  

28

MAIA

VILALLONGA DE TER

1 - 1    E  

29

VILALLONGA DE TER

SANT MIQUEL CAMPMAJOR

3 - 1    G  

30

CELLERA

VILALLONGA DE TER

3 - 2    P  

31

VILALLONGA DE TER

SANT PRIVAT D'EN BAS

4 - 0    G  

32

LES PRESES

VILALLONGA DE TER

0 - 0    E  

33

VILALLONGA DE TER

SANTJOANENC

4 - 1    G  

34

Descansa  

VILALLONGA DE TER

-  

CLASSIFICACIÓ

 

 Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

MAIA

70

32

21

7

4

90

29

 

2

SANT ROC OLOT

67

32

20

7

5

100

54

 

3

CELLERA

65

32

20

5

7

88

58

 

4

LA CANYA

62

32

18

8

6

57

38

 

5

SANTJOANENC

59

32

18

5

9

84

62

 

6

BOSC DE TOSCA B

53

32

14

11

7

57

39

 

7

VILALLONGA DE TER

51

32

14

9

9

75

57

 

8

SERINYA

48

32

14

6

12

62

56

 

9

SANT ESTEVE D'EN BAS

47

32

13

8

11

68

66

 

10

ARGELAGUER

42

32

13

3

16

54

70

 

11

SANT PRIVAT D'EN BAS

37

32

10

7

15

60

79

 

12

MONTAGUT

34

32

8

10

14

45

59

 

13

LES PRESES B

33

32

9

6

17

56

71

 

14

OSOR

29

32

7

8

17

51

73

 

15

OLOT, AT

28

32

7

7

18

55

79

 

16

CASTELLFOLLIT

22

32

5

7

20

58

116

 

17

SANT MIQUEL CAMPMAJOR

10

32

2

4

26

44

98


JUVENIL

SEGONA DIVISIÓ - GRUP 3

PLANTILLA

                           
JUGADORS    

 

 

 
LLUC SERRA            ANDRES FELIPE ROBLES

 

 

ALBERT CORBODÉS
CARLES CORTÉS   PAU GARNATJE

 

 

ADRIÀ LLONGARRIU
ALVARO LEDESMA   GERARD MASSÓ

 

 

CRISTIAN RESTREPO
XAVIER CHIVA   JAVIER SURÍS

 

 

JAVIER LORCA
ISAAC TONA   KEAN

 

 

MUSTAPHA TRAWALLY
ENTRENADORS    

 

 

 
CAXO RICO   MICKY RACIONERO

 

 

 

RESULTATS

Jornada

   

Resultat

1

CAMPRODON

SANT PERE MARTIR

4 - 1    G  

2

ANGLES

CAMPRODON

3 - 2    P  

3

CAMPRODON

Descansa  

-  

4

PORQUERES B  

CAMPRODON

5 - 4    P  

5

CAMPRODON

CELLERA

2 - 3    P  

6

SANT PRIVAT D`EN BAS

CAMPRODON

4 - 7    G  

7

AMER

CAMPRODON

 

8

CAMPRODON

BANYOLES B  

3 - 3    E  

9

LA CANYA A  

CAMPRODON

6 - 0    P  

10

CAMPRODON

BOSC DE TOSCA A  

2 - 3    P  

11

TER-BRUGENT ASSOC A  

CAMPRODON

4 - 2    P  

12

CAMPRODON

SANT GREGORI C  

5 - 1    G  

13

ABADESSENC A  

CAMPRODON

2 - 3    G  

14

CAMPRODON

GARROTXA  B

0 - 4    P  

15

TORELLO C  

CAMPRODON

3 - 2    P  

16

SANT PERE MARTIR

CAMPRODON

4 - 4    E  

17

CAMPRODON

ANGLES

2 - 1    G  

18

Descansa  

CAMPRODON

-  

19

CAMPRODON

PORQUERES B  

0 - 2    P  

20

CELLERA   

CAMPRODON

1 - 0    P  

21

CAMPRODON

SANT PRIVAT D`EN BAS

1 - 1    E  

22

CAMPRODON

AMER

 

23

BANYOLES B  

CAMPRODON

4 - 0    P  

24

CAMPRODON

LA CANYA   

3 - 1    G  

25

BOSC DE TOSCA   

CAMPRODON

4 - 2    P  

26

CAMPRODON

TER-BRUGENT

3 - 3    E  

27

SANT GREGORI C

CAMPRODON

0 - 0    E  

28

CAMPRODON

ABADESSENC

0 - 5    P  

29

GARROTXA

CAMPRODON

3 - 2    P  

30

CAMPRODON

TORELLO C  

3 - 0    G  

CLASSIFICACIÓ

 

 Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

 

BOSC DE TOSCA

61

26

19

4

3

82

35

 

2

 

BANYOLES B

59

26

18

5

3

87

27

 

3

 

GARROTXA B

56

26

17

5

4

93

36

 

4

 

PORQUERES B

55

26

16

7

3

68

39

 

5

 

TER-BRUGENT

47

26

14

5

7

75

38

 

6

 

ANGLES

42

26

12

6

8

63

38

 

7

 

LA CANYA

39

26

12

3

11

50

27

 

8

 

CAMPRODON

26

26

7

5

14

56

71

 

9

 

ABADESSENC

25

26

7

4

15

53

82

 

10

 

SANT PRIVAT D`EN BAS

24

26

6

6

14

57

93

 

11

 

TORELLO C

22

26

7

1

18

36

87

 

12

 

CELLERA

21

26

5

6

15

32

71

 

13

 

SANT PERE MARTIR

19

26

5

4

17

47

112

 

14

 

SANT GREGORI C

18

26

5

3

18

43

86


CADET

SEGONA DIVISIÓ - GRUP 3

PLANTILLA

                           

JUGADORS

   

 

 

 
JOAN BALLESTEROS   SERGIO LORENTE

 

 

ARNAU GASSÓ
MARC DOMINGUEZ   ORIOL BUSQUETS

 

 

GUILLEM GUILLAUMES
ANIOL REYNÉ   NICOLAS DOMINGÚEZ

 

 

ANIOL PONCE
XAVI DOMÍNGUEZ   ESTEBAN SANTILLAN

 

 

JOAN CASADESUS
PAUL TOCOCARI   NACHO SANTILLAN

 

 

POL RUIZ
ENTRENADORS    

 

 

 
JOAN SALA    

 

 

 
DELEGAT    

 

 

 
LLUIS LORENTE    

 

 

 

RESULTATS

Jornada

                     

Resultat

1

SANT PERE MARTIR

                 

CAMPRODON

5 - 2    P  

2

CAMPRODON

                 

CORNELLA TERRI

7 - 1    G  

3

CAMPRODON

                 

BOSC DE TOSCA

2 - 2    E  

4

CAMPRODON

                 

LA CANYA

6 - 1    G  

5

BESALU

                 

CAMPRODON

4 - 2    P  

6

CAMPRODON

                 

Descansa  

-  

7

BANYOLES B  

                 

CAMPRODON

3 - 3    E  

8

CAMPRODON

                 

ARGELAGUER       

-  

9

CAMPRODON

                 

GARROTXA

3 - 8    P  

10

CAMPRODON

                 

TER-BRUGENT

6 - 0    G  

11

CAMPRODON

                 

FIGUERES B  

1 - 4    P  

12

OLOT B  

                 

CAMPRODON

4 - 3    P  

13

CAMPRODON

                 

CELLERA   

0 - 6    P  

14

CAMPRODON

                 

SANT PRIVAT D`EN BAS

3 - 3    E  

15

CAMPRODON

                 

PORQUERES

2 - 1    G  

16

CAMPRODON

                 

SANT PERE MARTIR 

1 - 4    P  

17

CORNELLA TERRI

                 

CAMPRODON

4 - 1    P  

18

BOSC DE TOSCA

                 

CAMPRODON

2 - 0    P  

19

LA CANYA

                 

CAMPRODON

1 - 4    G  

20

CAMPRODON

                 

BESALU

2 - 4    P  

21

Descansa  

                 

CAMPRODON

-  

22

CAMPRODON

                 

BANYOLES B  

3 - 6    P  

23

ARGELAGUER       

                 

CAMPRODON

 

24

GARROTXA

                 

CAMPRODON

9 - 2    P  

25

TER-BRUGENT

                 

CAMPRODON

3 - 3    E  

26

FIGUERES B  

                 

CAMPRODON

15 - 3    P  

27

CAMPRODON

                 

OLOT B  

1 - 3    P  

28

CELLERA

                 

CAMPRODON

2 - 0    P  

29

SANT PRIVAT D`EN BAS

                 

CAMPRODON

2 - 0    P  

30

PORQUERES

                 

CAMPRODON

3 - 1    P  

CLASSIFICACIÓ

 

 Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

GARROTXA

78

26

26

0

0

202

16

 

2

CELLERA

63

26

21

0

5

112

32

 

3

OLOT B

56

26

18

2

6

93

40

 

4

BOSC DE TOSCA

51

26

16

3

7

89

47

 

5

SANT PERE MARTIR

48

26

15

3

8

74

50

 

6

FIGUERES B

42

26

13

3

10

105

62

 

7

TER-BRUGENT

37

26

12

1

13

61

84

 

8

BANYOLES B

32

26

10

2

14

60

83

 

9

CORNELLA TERRI

30

26

9

3

14

59

131

 

10

SANT PRIVAT D`EN BAS

30

26

9

3

14

45

74

 

11

BESALU

26

26

9

2

15

71

89

 

12

CAMPRODON

19

26

5

4

17

61

100

 

13

PORQUERES

17

26

5

2

19

27

93

 

14

LA CANYA

0

26

0

0

26

16

174


INFANTIL

PRIMERA DIVISIÓ - GRUP 16

PLANTILLA

                           
JUGADORS    

 

 

 
MARTA RIVERA   JOSE ANTU LUPAYANTE

 

 

RUBEN DOS SANTOS
JOAN MANEL RACIONERO   MANEL BUSQUETS   MARC BALLANO
PAU MONELLS

 

 

NIL GASSÓ   XAVIER PUIGVERT
EDUARD MOLAS

 

 

BALDIRI ARRIZABALAGA   JORDI GALCERAN
BIEL FARRÉ

 

 

JOSEP COLOM   POL ALONSO
EDUARD MARTINEZ

 

 

POL BUXASAS   JAUME GARRIGOLAS
GUILLEM JIMENEZ

 

 

ALEX AVILA   JAN SERRA
ENTRENADORS    

 

 

 
JUANITO HOYO   QUIM SUBIRANA

 

 

 
DELEGAT    

 

 

 
DAVID  FARRÉ    

 

 

 
MASSATGISTA    

 

 

 
MARC DONYAC    

 

 

 

RESULTATS

 

Jornada

   

Resultat

1

OLOT B  

CAMPRODON  

7 - 1    P  

2

CAMPRODON  

GIRONES-SABAT B  

1 - 6    P  

3

TER-BRUGENT

CAMPRODON  

5 - 5    E  

4

CAMPRODON  

SANT GREGORI

6 - 2    G  

5

FIGUERES B  

CAMPRODON  

4 - 0    P  

6

CAMPRODON  

QUART C  

3 - 1    G  

7

PERALADA B  

CAMPRODON  

5 - 3    P  

8

CAMPRODON  

BASE ROSES B  

1 - 3    P  

9

CAMPRODON  

VILAMALLA

1 - 1    E  

10

CELLERA

CAMPRODON  

7 - 1    P  

11

CAMPRODON  

ANGLES

5 - 1    G  

12

BAIX TER

CAMPRODON  

3 - 1    P  

13

CAMPRODON  

SANTA EUGENIA

4 - 2    G  

14

BOSC DE TOSCA

CAMPRODON  

5 - 0    P  

15

CAMPRODON  

GIRONA B  

0 - 7    P  

16

CAMPRODON  

OLOT B  

1 - 1    E  

B

GIRONES-SABAT B  

CAMPRODON  

2 - 0    P  

18

CAMPRODON  

TER-BRUGENT

2 - 5    P  

19

SANT GREGORI

CAMPRODON  

2 - 0    P  

20

CAMPRODON  

FIGUERES B  

0 - 9    P  

21

QUART C  

CAMPRODON  

6 - 0    P  

22

CAMPRODON  

PERALADA B  

2 - 3    P  

23

BASE ROSES B  

CAMPRODON  

2 - 3    G  

24

VILAMALLA

CAMPRODON  

0 - 2    G  

25

CAMPRODON  

CELLERA

2 - 4    P  

26

ANGLES

CAMPRODON  

2 - 5    G  

27

CAMPRODON  

BAIX TER

3 - 6    P  

28

SANTA EUGENIA

CAMPRODON  

7 - 1    P  

29

CAMPRODON  

BOSC DE TOSCA

1 - 3    P  

30

GIRONA B

CAMPRODON  

15 - 0    P    

CLASSIFICACIÓ

 

 Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

 

GIRONA B

85

30

28

1

1

155

15

 

2

 

BAIX TER

66

30

20

6

4

96

28

 

3

 

FIGUERES B

65

30

20

5

5

94

32

 

4

 

GIRONES-SABAT B

57

30

17

6

7

69

45

 

5

 

BOSC DE TOSCA

53

30

17

2

11

75

49

 

6

 

CELLERA

47

30

13

8

9

66

58

 

7

 

PARROQUIAL SANTA EUGENIA

46

30

14

4

12

81

72

 

8

 

BASE ROSES B

38

30

11

5

14

49

59

 

9

 

VILAMALLA

37

30

10

7

13

61

62

 

10

 

PERALADA B

35

30

11

2

17

68

96

 

11

 

TER-BRUGENT

34

30

10

4

16

76

88

 

12

 

SANT GREGORI

34

30

10

4

16

48

79

 

13

 

OLOT B

33

30

8

9

13

63

67

 

14

 

QUART C

29

30

8

5

17

49

78

 

15

 

CAMPRODON

24

30

7

3

20

54

126

 

16

 

ANGLES

1

30

0

1

29

23

173


ALEVÍ A

SEGONA DIVISIÓ - GRUP 11

PLANTILLA

                  
JUGADORS    

 

 

 
JORDI CASADESÚS             ORIOL BUSQUETS

 

 

ANIOL CARRERA
JORDI PLANELLA   MARTÍ LÓPEZ

 

 

NEIDER VALENCIA
ALEX ADRIAN   EDUARD PONCE

 

 

JOAN SOLER
BLAI BLANCHERT    MAX MIAN

 

 


ENTRENADORS    

 

 

 
DAVID MARTÍ   JOAN FAIG

 

 

 
DELEGAT    

 

 

 
DAVID LÓPEZ    

 

 

 

RESULTATS

Jornada

   

Resultat

1

CAMPRODON  

GARROTXA B  

8 - 1    G  

2

TORDERA C  

CAMPRODON  

0 - 9    G  

3

CAMPRODON  

PORQUERES

6 - 4    G  

4

BANYOLES B  

CAMPRODON  

4 - 4    E  

5

CAMPRODON  

BOSC DE TOSCA

8 - 0    G  

6

CAMPRODON  

SANTA EUGENIA B  

7 - 1    G  

7

CAMPRODON  

LES PRESES   

9 - 4    G  

8

SANT GREGORI   

CAMPRODON  

1 - 9    G  

9

CELLERA   

CAMPRODON  

6 - 3    P  

10

CAMPRODON  

FIGUERES C  

4 - 4    E  

11

GIRONES-SABAT D  

CAMPRODON  

0 - 13    G  

12

CAMPRODON  

OLOT D  

2 - 1    G  

13

GIRONA D  

CAMPRODON  

3 - 1    P  

14

CAMPRODON  

TER-BRUGENT

12 - 2    G  

15

RIPOLLES B  

CAMPRODON  

0 - 1    G  

16

GARROTXA B

CAMPRODON  

1 - 4    G  

17

CAMPRODON  

TORDERA C

12 - 3    G  

18

PORQUERES   

CAMPRODON  

2 - 9    G  

19

CAMPRODON  

BANYOLES B  

7 - 1    G  

20

BOSC DE TOSCA

CAMPRODON  

2 - 4    G  

21

SANTA EUGENIA B  

CAMPRODON  

0 - 8    G  

22

LES PRESES   

CAMPRODON  

3 - 7    G  

23

CAMPRODON  

SANT GREGORI  

5 - 0    G  

24

CAMPRODON  

CELLERA   

3 - 3    E  

25

FIGUERES C  

CAMPRODON  

0 - 8    G  

26

CAMPRODON  

GIRONES-SABAT D

12 - 1    G  

27

OLOT D  

CAMPRODON  

2 - 4    G  

28

CAMPRODON  

GIRONA D  

1 - 1    E  

29

TER-BRUGENT

CAMPRODON  

0 - 14    G  

30

CAMPRODON  

RIPOLLES B  

4 - 1    G  

CLASSIFICACIÓ

 

Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

 

CAMPRODON

76

30

24

4

2

198

51

 

2

 

GIRONA D

74

30

24

2

4

192

67

 

3

 

LES PRESES

66

30

21

3

6

138

76

 

4

 

CELLERA

65

30

20

5

5

125

74

 

5

 

SANTA EUGENIA B

57

30

18

3

9

142

101

 

6

 

GARROTXA B"

53

30

16

5

9

129

110

 

7

 

RIPOLLES B

47

30

15

2

13

148

95

 

8

 

BANYOLES B

44

30

13

5

12

116

111

 

9

 

PORQUERES

40

30

12

4

14

122

124

 

10

 

BOSC DE TOSCA

40

30

12

4

14

104

124

 

11

 

FIGUERES C

36

30

11

3

16

91

119

 

12

 

OLOT D

35

30

10

5

15

119

115

 

13

 

TORDERA C

26

30

8

2

20

110

195

 

14

 

SANT GREGORI

19

30

5

4

21

90

138

 

15

 

TER-BRUGENT

9

30

3

0

27

74

230

 

16

 

GIRONES-SABAT D

7

30

2

1

27

63

231


ALEVÍ B

SEGONA DIVISIÓ - GRUP 13

PLANTILLA

            
            
JOAN VERDAGUER
MARC PAIRÓ

 

 

JUAN SEBASTIAN ROJAS
SERGI CENDÁN   RUBEN QUEROL

 

 

JAUME SOLER
ORIOL OLIVER   ALBERT BARBA

 

 

SERGI TOSCA
EDUARD PLANELLA   JAN GONZALEZ

 

 

 
ENTRENADORS

 

 

 
PACO MOLINA

 

 

MOHAMEDI ANSALKHIR
   
DELEGAT

 

 

     
AGUSTÍ QUEROL

 

 

     

RESULTATS

Jornada

   

Resultat

1

CAMPRODON B

SALT

4 - 4    E  

2

CAMPRODON B

PENYA DOBLE SET  

4 - 3    G  

3

BEGUR B

CAMPRODON B

5 - 5    E  

4

CAMPRODON B

UNIÓ GIRONA

7 - 1    G  

5

MONTESSORI-PALAU

CAMPRODON B

7 - 0    P  

6

CAMPRODON B

SANTA EUGENIA

5 - 3    G  

7

FORNELLS B  

CAMPRODON B

1 - 7    G  

8

CAMPRODON B

BELL LLOC

6 - 1    G  

9

CAMPRODON B

PENYA BONS AIRES

1 - 2    P  

10

GIRONES-SABAT C  

CAMPRODON B

1 - 4    G  

11

CAMPRODON B

OLOT C  

2 - 2    E  

12

GEiEG B  

CAMPRODON B

2 - 4    G  

13

CAMPRODON B

GIRONA   

3 - 11    P  

14

BAIX TER C  

CAMPRODON B

1 - 2    G  

15

CAMPRODON B

GUIXOLS B  

5 - 3    G  

16

SALT

CAMPRODON B

4 - 3    P  

17

PENYA DOBLE SET  

CAMPRODON B

8 - 4    P  

18

CAMPRODON B

BEGUR B  

9 - 3    G  

19

UNIÓ GIRONA

CAMPRODON B

6 - 6    E  

20

CAMPRODON B

MONTESSORI-PALAU

3 - 0    G  

21

SANTA EUGENIA

CAMPRODON B

2 - 4    G  

22

CAMPRODON B

FORNELLS B  

7 - 2    G  

23

BELL LLOC  

CAMPRODON B

5 - 3    P  

24

PENYA BONS AIRES

CAMPRODON B

6 - 3    P  

25

CAMPRODON B

GIRONES-SABAT C  

3 - 3    E  

26

OLOT C  

CAMPRODON B

2 - 2    E  

27

CAMPRODON B

GEiEG B  

4 - 2    G  

28

GIRONA C  

CAMPRODON B

8 - 4    P  

29

CAMPRODON B

BAIX TER C  

2 - 4    P  

30

GUIXOLS B  

CAMPRODON B

2 - 1    P 

CLASSIFICACIÓ

 

Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

 

GIRONA C

87

30

29

0

1

231

51

 

2

 

SALT

83

30

27

2

1

196

62

 

3

 

OLOT C

66

30

21

3

6

148

100

 

4

 

PENYA BONS AIRES

49

30

15

4

11

156

135

 

5

 

CAMPRODON B

48

30

14

6

10

117

104

 

6

 

GIRONES-SABAT C

44

30

13

5

12

133

146

 

7

 

 GUIXOLS B

41

30

13

2

15

126

124

 

8

 

PENYA SOBTE SET

40

30

13

1

16

152

166

 

9

 

MONTESSORI-PALAU

40

30

12

4

14

115

99

 

10

 

BELL LLOC

38

30

12

2

16

114

117

 

11

 

BAIX TER C

36

30

11

3

16

124

127

 

12

 

UNIÓ GIRONA

35

30

9

8

13

93

123

 

13

 

 BEGUR B

32

30

10

2

18

124

215

 

14

 

SANTA EUGENIA

28

30

8

4

18

119

157

 

15

 

GEiEG B

26

30

8

2

20

119

191

 

16

 

FORNELLS B

3

30

1

0

29

55

205


ALEVÍ C

TERCERA DIVISIÓ - GRUP 24

LA PLANTILLA


          
           
GABRIEL GRANADOS          GABRIEL LEDESMA

 

 

MAX MIAN
ARNAU MONTURIOL

 

 

JUDITH DOS SANTOS   MIQUEL DUEÑAS
SERGI COLOMER   ALBERT GALCERAN

 

 

JAN GONZALEZ
ENTRENADORS

 

 

     
MARC CASABLANCA   BERNAT JIMÉNEZ

 

 

 

RESULTATS

Jornada

   

Resultat

1

CAMPRODON C

ABADESSENC B

4 - 0    G  

2

CAMPRODON C

BOSC DE TOSCA C  

10 - 8    G  

3

CAMPRODON C

Descansa  

-  

4

SANT PERE MARTIR B

CAMPRODON C

2 - 3    G  

5

CAMPRODON C

AMER B

7 - 2    G  

6

SANTJOANENC

CAMPRODON C

4 - 3    P  

7

BANYOLES D  

CAMPRODON C

4 - 1    P  

8

CAMPRODON C

ATLÈTIC BANYOLES

3 - 3    E  

9

Descansa  

CAMPRODON C

-  

10

CAMPRODON C

PORQUERES B  

1 - 2    P  

11

OLOT, AT

CAMPRODON C

8 - 1    P  

12

CAMPRODON C

LA CANYA

6 - 1    G  

13

LES PRESES B  

CAMPRODON C

10 - 0    P  

14

CAMPRODON C

RIPOLLES C  

2 - 5    P  

15

SANT ROC OLOT

CAMPRODON C

3 - 2    P  

16

ABADESSENC B  

CAMPRODON C

3 - 4    G  

17

BOSC DE TOSCA C  

CAMPRODON C

2 - 6    G  

18

Descansa  

CAMPRODON C

-  

19

CAMPRODON C

SANT PERE MARTIR B  

5 - 3    G  

20

AMER B  

CAMPRODON C

4 - 9    G  

21

CAMPRODON C

SANTJOANENC

4 - 5    P  

22

CAMPRODON C

BANYOLES D

2 - 2    E  

23

ATLÈTIC BANYOLES

CAMPRODON C

5 - 1    P  

24

CAMPRODON C

Descansa  

-  

25

PORQUERES B  

CAMPRODON C

1 - 5    G  

26

CAMPRODON C

OLOT, AT

9 - 5    G  

27

LA CANYA

CAMPRODON C

8 - 1    P  

28

CAMPRODON C

LES PRESES

3 - 4    P  

29

RIPOLLES C  

CAMPRODON C

7 - 0    P  

30

CAMPRODON C

SANT ROC OLOT

1 - 5    P  

CLASSIFICACIÓ

 

 Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

 

RIPOLLES C

69

26

23

0

3

149

54

 

2

 

ATLÈTIC BANYOLES

68

26

22

2

2

153

48

 

3

 

LES PRESES B

61

26

20

1

5

165

70

 

4

 

BANYOLES D

47

26

14

5

7

102

69

 

5

 

SANTJOANENC

46

26

15

1

10

92

68

 

6

 

OLOT, AT

42

26

14

0

12

126

123

 

7

 

LA CANYA

39

26

13

0

13

123

89

 

8

 

SANT ROC OLOT

36

26

11

3

12

110

110

 

9

 

SANT PERE MARTIR B

36

26

12

0

14

92

104

 

10

 

CAMPRODON C

35

26

11

2

13

93

106

 

11

 

PORQUERES B

34

26

11

1

14

78

74

 

12

 

AMER B

12

26

3

3

20

75

172

 

13

 

BOSC DE TOSCA C

10

26

3

1

22

63

182

 

14

 

ABADESSENC B

1

26

0

1

25

34

186


BENJAMÍ

PRIMERA DIVISIÓ - GRUP 7

PLANTILLA


          
            
ÀLEX SALA
GABRIEL SILVA

 

 

JORDI MARCÉ
JOAN COROMINAS
JOEL GONZÀLEZ

 

 

HENRY BENTSEN
MARC TOSCA   ORIOL ORTA

 

 

ROGER BARBA
ADRIANO SALERNO   DAVID TRAPERO

 

 

ALEJANDRO LEDESMA
ENTRENADROS    

 

 

 
JOAN BOBI   JORDI ROSIÑOL

 

 

 

RESULTATS

Jornada

   

Resultat

1

CALDES MALAVELLA   

CAMPRODON

8 - 2    P  

2

CAMPRODON

AMER

3 - 5    P  

3

RIPOLLES  

CAMPRODON

12 - 0    P  

4

CAMPRODON

VIDRERENCA

2 - 1    G  

5

TORDERA B  

CAMPRODON

0 - 2    G  

6

CAMPRODON

CELLERA

0 - 8    P  

7

RIUDARENES

CAMPRODON

5 - 0    P  

8

CAMPRODON

ARBUCIENCA B

7 - 4    G  

9

VILOBI

CAMPRODON

5 - 2    P  

10

CAMPRODON

GIRONES-SABAT

0 - 7    P  

11

ANGLES

CAMPRODON

3 - 3    E  

12

CAL AGUIDO B  

CAMPRODON

9 - 1    P  

13

CAMPRODON

FARNERS

1 - 7    P  

14

CAMPRODON

CALDES MALAVELLA

0 - 12    P  

15

AMER

CAMPRODON

8 - 0    P  

16

CAMPRODON

RIPOLLES A  

0 - 15    P  

17

VIDRERENCA

CAMPRODON

6 - 1    P  

18

CAMPRODON

TORDERA B  

1 - 5    P  

19

CELLERA

CAMPRODON

2 - 2    E  

20

CAMPRODON

RIUDARENES

4 - 5    P  

21

ARBUCIENCA B  

CAMPRODON

0 - 3    G  

22

CAMPRODON

VILOBI

3 - 2    G  

23

GIRONES-SABAT

CAMPRODON

6 - 1    P  

24

CAMPRODON

ANGLES

2 - 6    P  

25

CAMPRODON

CAL AGUIDO B  

4 - 5    P  

26

FARNERS   

CAMPRODON

4 - 0    P  

CLASSIFICACIÓ

 

Punts

J

G

E

P

GF

GC

 

1

 

RIPOLLES

72

26

24

0

2

234

37

 

2

 

CALDES MALAVELLA

67

26

22

1

3

170

59

 

3

 

AMER

64

26

20

4

2

165

59

 

4

 

FARNERS

54

26

18

0

8

140

56

 

5

 

GIRONES-SABAT

51

26

16

3

7

123

56

 

6

 

RIUDARENES

51

26

16

3

7

123

70

 

7

 

CELLERA

45

26

14

3

9

130

57

 

8

 

CAL AGUIDO B

38

26

12

2

12

141

99

 

9

 

VIDRERENCA

23

26

7

2

17

76

115

 

10

 

ANGLES

20

26

6

2

18

72

142

 

11

 

CAMPRODON

17

26

5

2

19

44

150

 

12

 

TORDERA B

16

26

5

1

20

48

157

 

13

 

VILOBI

13

26

4

1

21

72

222

 

14

 

ARBUCIENCA B

3

26

1

0

25

28

287